Sve o osiguranju

logo-png

Dan Sava RE Grupe obeležen održavanjem prve Sava osiguranje porodične trke

U organizaciji Atletskog saveza Srbije održana je prva Sava osiguranje porodična trka.

Ova Trka,kojom je obeležen Dan Sava Re Grupe, bila je poklon Sava osiguranja svim beogradskim porodicama koje su želele da provedu aktivno jedan dan u prirodi, pored reke. Sava osiguranje je u aktivnostima i organizaciji takmičenja Atletskog saveza Srbije prepoznalo adekvatnog partnera koga treba podržati u organizaciji ovog sportskog događaja, u kojem su učestvovali i zaposleni sa svojim porodicama – Sava životnog i Sava neživotnog osiguranja.

Srpski atletičari podržali su ovaj vid organizacije, sa željom da ovakvih dana bude još više, a osvajač bronzane evropske dvoranske medalje Strahinja Jovančević, bio je tokom celog dana sa učesnicima Trke, a na kraju je dodelio i nagrade.

Broj prijavljenih učesnika bio je ograničen na 1000, što je činilo ukupno 300 porodica. Iako trka nije bila takmičarskog karaktera, „cilj“ je prešlo više od 1000 ljudi koji su bili deo dodatnog programa Trke – Festivala aktivnih porodica. Festival je činilo deset izlagača koji su poklanjali proizvode, držali čas joge za roditelje i decu, i angažovali animatore i mađioničare.